Zespół
Założyciele spółki:
Jacek Mrowiński – pośrednik w obrocie nieruchomościami, posiada licencję Krajowej Izby Gospodarki Nieruchomościami nr 987. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, studiował również na Universita degli Studi di Genova we Włoszech oraz na Uniwersytecie Jagiellońskim, gdzie ukończył studia III stopnia. Wieloletni pracownik administracji rządowej. Specjalizuje się w prawie nieruchomości, prawie administracyjnym i prawie cywilnym.

Piotr Mrowiński – specjalista ds. obrotu nieruchomościami i home stagingu, operator bezzałogowych statków powietrznych. Absolwent Politechniki Koszalińskiej. W przeszłości pracował jako specjalista ds. marketingu i sprzedaży w D&H Engineering Poland sp. z o.o., koordynator ds. klientów korporacyjnych w Nordglass sp. z o.o. Od 2010 roku pracował w wydawnictwie prawniczym Wolters Kluwer Polska sp. z o.o. (wydawcy programu LEX).

Obsługę prawną zapewnia nam:
Piotr Dembowski – radca prawny
Absolwent Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Pomoc prawną świadczy od 2012 r. pracując jako in-house lawyer. Prowadzi działalność w ramach indywidualnej Kancelarii. Posiada doświadczenie w kompleksowej obsłudze podmiotów gospodarczych. Specjalizuje się w prawie gospodarczym a także cywilnym ze szczególnym uwzględnieniem prawa umów. Prowadzi postępowania sądowe.

Doradca ds. księgowych i podatkowych:
Michał Mrowiński – księgowy
Absolwent Wyższej Szkoły Bankowej w Toruniu, na której ukończył Wydział Finansów i Zarządzania uzyskując tytuł zawodowy magistra. Na tym samym wydziale ukończył studia podyplomowe z zakresu prowadzenia ksiąg rachunkowych.
Po ukończeniu w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce kursu I stopień certyfikacji zawodu księgowego uzyskał certyfikat księgowego.
Systematycznie podnosi kwalifikacje zawodowe.
Doświadczenie zawodowe od 2008 r. zdobywał pracując dla organów administracji podatkowej oraz w międzynarodowych korporacjach działających na terytorium Polski:
• Opus Capita sp. z o.o.
• Wydawnictwo prawnicze Wolters Kluwer Polska sp. z o.o. (wydawca programu prawniczego LEX).